Klub radnych Nasze Miasto Tarnów ma nowego lidera

  • 30.07.2020, 10:45
  • Wioletta Zarębska
Klub radnych Nasze Miasto Tarnów ma nowego lidera
Piotr Górnikiewicz został nowym przewodniczącym klubu Nasze Miasto Tarnów. Tym samym zastąpił on Tomasza Olszówkę, który początkiem czerwcu zrzekł się mandatu radnego.

Początkowo mówiło się, że nowym szefem klubu ma zostać radna Grażyna Barwacz, ostatecznie w wewnętrznym głosowaniu jednogłośnie wybrano Piotra Górnikiewicza. O tym, że trzecie co do wielkości ugrupowanie w radzie ma nowego lidera, poinformował przewodniczący Jakub Kwaśny na początku nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Tarnowie w dn. 30 lipca. 

Piotr Górnikiewicz jest radnym Rady Miejskiej w Tarnowie drugą kadencję, jest przewodniczącym Komisji Sportu, Rekreacji i Turystyki oraz pracuje w Komisji Rewizyjnej. Został wybrany z okręgu nr IV.

Przypomnijmy, że klub Nasze Miasto Tarnów liczy w sumie 5 przedstawicieli w radzie. Wśród nich – oprócz Piotra Górnikiewicza – są: przewodniczący Rady Miejskiej Jakub Kwaśny, Grażyna Barwacz, Tadeusz Żak i Tomasz Żmuda. Ten ostatni wszedł w skład rady po rezygnacji z mandatu radnego przez Tomasza Olszówkę.

Fot. tarnow.pl

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jestem za , a nawet przeciw
Jestem za , a nawet przeciw 30.07.2020, 12:56
Zobaczymy, jak radny Górnikiewicz zagłosuje na sesji absolutoryjnej.

Pozostałe