Duży przyrost zachorowań na koronawirusa w powiecie tarnowskim

  • 29.07.2020, 13:09
  • Wioletta Zarębska
Duży przyrost zachorowań na koronawirusa w powiecie tarnowskim
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie odnotowała 24 nowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie tarnowskim. Tyle samo zachorowań na COVID-19 jest w powiecie nowosądeckim. Koronawirusa wykryto też u 2 osób z terenu powiatu dąbrowskiego. W sumie, tylko dziś w Małopolsce podano informację o 102 nowych przypadkach zachorowań, 58 z nich to kobiety, a 44 to mężczyźni. Zakażeni są w wieku od 9 miesięcy do 85 lat.

Małopolski Urząd Wojewódzki podał też informację o 46 ozdrowieńcach, 23 kobietach i 23 mężczyznach, Wśród nich jest jedna osoba z powiatu tarnowskiego. 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Koc zarazy
Koc zarazy 29.07.2020, 18:36
Przestrzegam że znowu wiadomo kto jeżdżą po domach pod pretekstem sprzedaży kocy wymiany rynien zaglądają do okien i sprawdzają co da sie sami wiecie co

Zapewne roznoszą też wirusa

Pozostałe