PWSZ w Tarnowie otworzy obiekty sportowe dla mieszkańców

  • 14.07.2020, 13:14
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-07-14-sport-pwsz-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Obiekty sportowe tarnowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej mogą być wkrótce otwarte dla mieszkańców miasta. Decyzję w tej sprawie w najbliższym czasie mają podjąć władze uczelni. Komercjalizacja tychże obiektów to jeden z pomysłów nowowybranej rektor PWSZ. Komercjalizacja obiektów i otwarcie ich dla mieszkańców miasta i regionu będzie zaplanowana w taki sposób by pogodzić to z pracą dydaktyczną uczelni - wyjaśnia Wojciech Nowak z tarnowskiej uczelni.

Władze uczelni w przyszłości, chciałyby też stworzyć ośrodek treningowy, z którego będą mogły korzystać kluby i stowarzyszenia by organizować zgrupowania i sesje treningowe.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe