Tarnów. Basen na „Marcince” został otwarty, jednak z limitem osób.

  • 06.07.2020, 14:09
  • Daria Kurczab
tar2020-06-07got_basen_marcinkamovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od 4 lipca amatorzy zabaw wodnych mogą korzystać z Basenu Letniego na Górze Świętego Marcina. W związku z pandemią koronawirusa konieczne było wprowadzenie pewnych restrykcji. Z obiektu nie mogą korzystać osoby przebywające na kwarantannie, konieczne jest zachowanie dystansu od innych użytkowników, zleca się dezynfekcję rąk po kontakcie z powierzchniami użytku publicznego. Najbardziej dotkliwe jest jednak ograniczenie ilości osób, które mogą jednocześnie przebywać na terenie basenu.

Nad bezpieczeństwem odwiedzających będą czuwali pracownicy obiektu. – Będzie systematycznie przeprowadzana, toalet, uchwytów oraz miejsc, które najczęściej dotykają klienci.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe