OSP Grabno coraz bliżej kupna nowego wozu

  • 02.07.2020, 15:21
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-07-02-osp-grabno-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ochotnicza Straż Pożarna w Grabnie będzie miała nowy wóz. Jak na razie strażacy z tej jednostki mają do dyspozycji prawie 50-letniego mercedesa. Samochód jeszcze nie zawiódł, ale druhowie boją się, że przyjdzie taki czas, że pojazd zepsuje i nie będą mieli czym jechać na pomoc. Dlatego, ponad roku starają się zgromadzić środki na nowy wóz. Teraz się to udało.

W sumie strażakom udało się uzbierać ponad 820 tysięcy złotych. Dzięki tym pieniądzom jednostka OSP Grabno będzie mogła wymienić wóz strażacki na nowy, niezawodny pojazd. Druhowie mają już upatrzony wóz, który chcieliby kupić.

Dodajmy, że strażacy ochotnicy z Grabna wyjeżdżają do pomocy od 20-30 razy w roku, średnio jednostka jest dysponowana do akcji 2 razy w miesiącu. W OSP Grabno działa około 40 druhów ochotników.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
red
red 02.07.2020, 20:26
i wyjechać 5 razy w roku do akcji...śmiech

Pozostałe