Modernizacja dróg w gminie Żabno na finiszu. Ulice w Niedomicach i Ilkowicach dostępne dla mieszkańców

  • 02.07.2020, 11:46
  • Natalia Tryba
tar-2020-07-02_ulice_zabnagot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jak informowaliśmy w kwietniu - modernizacja dróg w gminie Żabno przebiegała zgodnie z planem. Zarówno w przypadku Niedomic i Ilkowic użytkownicy mogą się już cieszyć. Remont był możliwy dzięki dofinansowaniu z Funduszu Dróg Samorządowych i własnie dobiega końca. Ulica Wyspiańskiego w Niedomicach jest już gotowa.

Szczegóły w materiale wideo.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marudny mieszkaniec
Marudny mieszkaniec 07.07.2020, 17:13
Szkoda tylko, że mieszkańcy teraz mają problemy z wyjazdem z posesji, bo tak wspaniale została wyremontowana droga w Niedomicach :) Nie mówiąc już o podtopieniach, bo to nic, że woda teraz z drogi ścieka na podwórka... A chodnik w niektórych miejscach jest tak komfortowy, że trzeba po nim chodzić gęsiego!

Pozostałe