Tarnów. Niewłaściwy remont Al. Solidarności? Prokuratura sprawdza czy doszło do nieprawidłowości

  • 01.07.2020, 17:33
  • Daria Kurczab
tar2020-07-01got_ciesielczuk_aleje.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jedna z głównych ulic Al. Solidarności została wyremontowana przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych na zlecenie miasta. Instytut Badawczy Dróg i Mostów przeprowadził wnikliwą ekspertyzę, z której wynika, iżjenym z powodów powstania kolein było zbyt wczesne dopuszczenie do ruchu pojazdów, co zdaniem instytutu spowodowało uszczerbki na jakości. Marek Ciesielczyk postanowił sprawdzić kto jest odpowiedzialny za tą decyzję.

Prokuratura zbierze wymagane dowody, jeżeli na ich podstawie pojawi się uzasadnione przestępstwo zostanie wszczęte śledztwo, które wyłoni winnego zaistniałej sytuacji. W tym przypadku kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Litwinienko
Litwinienko 02.07.2020, 11:27
Ciesielczyk szuka haków bo nie dostał nic od Ciepieli startując z list KO wraz z najlepszym swoim prezydentem. Żadnego stanowiska, posadki ciepłej i dalej jest bezrobotnym radnym od lat uwlaszczajacym się na pieniądzach z diety radnego i zasiłków, czyli żyje na koszt mieszkańców Tarnowa. Wystarczy spojrzeć na jego oświadczenia majątkowe znajdujące się na Bip urzędu miasta. Szuka. Coś znajdzie napewno. Tylko co to będzie? Może w końcu poszukal by normalnej uczciwej pracy i skończył oszukiwać Tarnowian?
Dumny z Ciesielczyka
Dumny z Ciesielczyka 02.07.2020, 11:00
Panie Ciesielczyk zyskuje Pan w moich oczach i jest Pan geniuszem że się Pan sprzeciwił tej ................. trzymam kciuki
Odwołać Ciepielę
Odwołać Ciepielę 02.07.2020, 06:56
No to Ryszard Ścigała może mieć w celi wkrótce towarzystwo?
Peter
Peter 01.07.2020, 19:42
Jaki pan taki kram

Pozostałe