Siłownie i kluby fitness mogą wznowić działalność od 6 czerwca. "Nasze straty są ogromne. Bardzo cieszę się, że klientki wracają"

  • 06.06.2020, 10:48
  • TVN24/x-news
Siłownie i kluby fitness mogą wznowić działalność od 6 czerwca. "Nasze straty są ogromne. Bardzo cieszę się, że klientki wracają"
Znoszenie kolejnych ograniczeń dotyczących COVID-19 jest możliwe, ponieważ w większości województw liczba zachorowań spada.

Od 6 czerwca w określonych warunkach sanitarnych działalność mogą wznowić kina, teatry, baseny, parki rozrywki oraz siłownie i kluby fitness. Centrum Urody i Fitnessu w Poznaniu będzie otwarte od poniedziałku (08.06).
- Do tej pory nasz klub był zamknięty. Prowadziliśmy jedynie zajęcia on-line. Nasze straty są ogromne. Bardzo cieszę się, że klientki wracają. Jesteśmy zniecierpliwione i nie możemy się ich doczekać - powiedziała Ewelina Sondej.
- Przy każdym wejściu i szatni mamy dezynfekatory. Każda klientka będzie miała mierzoną temperaturę. Na samych zajęciach noszenie maseczki nie będzie wymagane. Na każde zajęcia będą zapisy. Dzięki temu będziemy mogli ograniczyć ilość osób na siłowni. Mam nadzieję, że niedługo wrócimy do tych zasad, które były przed pandemią - dodała instruktorka z Centrum Urody i Fitnessu.
- Jest duże zainteresowanie. Sporo telefonów. Klientki dzwonią i nie mogą się doczekać. Myślę, że mimo obostrzeń i dostosowywania się do zaleceń ministra zdrowia i Sanepidu damy radę i wspólnie to przetrwamy - oznajmiła Monika Człapka, menadżer Centrum Urody i Fitnessu.

TVN24/x-news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe