Tarnów. Są chętni na obligacje miasta

  • 03.06.2020, 14:18
  • Daria Kurczab
tar_2020-06-03gotowe_obligacje.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jest kupiec na obligacje komunalne wyemitowane przez miasto Tarnów warte ponad 62 miliony złotych. Przypomnijmy, że podczas majowej sesji rad ni zgodzili się na wypuszczenie kolejnych papierów wartościowych. Po podjęciu uchwały prezydent Roman Ciepiela ogłosił przetarg, do którego zgłosiły się dwa biura maklerskie z czego tylko jedno spełniało wymogi formalne.

Środki uzyskane z emisji przeznaczone będą na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek, sfinansowanie planowanego deficytu budżetu z przeznaczeniem na finansowanie wydatków majątkowych oraz na wyprzedzające finansowanie działań finansowych ze środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zal mi Tarnowa
Zal mi Tarnowa 03.06.2020, 17:47
Tarnów przez nieodpowiedzialne działania prezydenta Ciepieli ciągle się kompromituje. Jak banki maja nam ufać, skoro prezydenta zwalnia swego zastępcę Augustyńskiego, odpowiedzialnego za gospodarkę i inwestycje i zastępuje go panienka od kultury Kawą, a w tym samym czasie człowiek kierujący największym obiektem w Tarnowie , halą Jaskółka,b. Sekretarz Generalny PO, Wyrobiec, po kilku miesiącach dezerteruje do Krakowa, gdzie go mianują dyrektorem teatru Bagatela. Słusznie żartuje radny Ciesielczyk, że sam Ciepiela powinien też wyemigrować do Krakowa i zostać dyrektorem innego teatru GROTESKA.

Pozostałe