(Nie)mundurowy Dzień Dziecka w gminie Skrzyszów

  • 30.05.2020, 11:30
  • UG Skrzyszów
skrzysz
loadingŁaduję odtwarzacz...

W tym roku Mundurowy Dzień Dziecka w gminie Skrzyszów nie odbędzie się ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną. Dzieci nie będą mogły również odwiedzić Urzędu Gminy jak to było do tej pory, ale to nie znaczy, że wszystko stracone, gdyż… Samorząd Gminy Skrzyszów, dyrektorzy szkół i przedszkoli, przedstawiciele instytucji gminnych, strażacy, nauczyciele, służby mundurowe – WSZYSCY pragną złożyć dzieciom życzenia. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci są zmęczone siedzeniem przed ekranami komputerów, w związku z czym, postanowiliśmy zachęcić je do aktywnego wypoczynku. Przygotowaliśmy specjalny film, który udostępnimy kilka minut po północy z niedzieli na poniedziałek, tj. z 31.05./1.06. Dodatkowo zorganizowany zostanie konkurs pn. „Nie(mundurowy) Dzień Dziecka”. Aby wziąć w nim udział, należy obejrzeć film, odpowiedzieć na pytanie i przesłać odpowiedź na adres mailowy: [email protected]


Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w drodze losowania. Odbędzie się ono na żywo 4 czerwca o godzinie 17.00, za pośrednictwem Tarnowskiej.tv (www.tarnowska.tv). Jednocześnie można będzie obejrzeć relację z tego wydarzenia na stronie Urzędu Gminy w Skrzyszowie (www.skrzyszow.pl).


Wśród nagród znajdą się:
– 10 voucherów do Parku Rozrywki Szara Sowa w Zawadzie (park linowy),
– 10 voucherów do parku trampolin FlyPark Tarnów,
– dmuchany zamek na własnym ogrodzie – 2 h,
– 3 x rolki,
– hulajnoga elektryczna.
Zapraszamy do udziału!

UG Skrzyszów

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe