Wola Rzędzińska. Prezydent Andrzej Duda w gminie Tarnów z okazji 30-lecia samorządu terytorialnego

  • 27.05.2020, 18:15
  • Daria Kurczab
Prezydent Andrzej Duda w gminie Tarnów
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedził Wolę Rzędzińską. Wizyta głowy państwa była związana z 30 rocznicą pierwszych wolnych wyborów samorządowych. W swoim przemówieniu Prezydent Andrzej Duda podkreślał, że gmina Tarnów, daje przykład dobrej współpracy samorządu z rządem.

Spotkanie z prezydentem odbyło się na nowym stadionie sportowym, który niedawno powstał w Woli Rzędzińskiej. Prezydent Duda kilka minut poświęcił młodym piłkarzom, a następnie spotkał się z lokalnymi samorządowcami. Wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł podkreślił, że Wola Rzędzińska prężnie się rozwija dzięki środkom zewnętrznym.  W trakcie spotkania prezydent Duda podkreślił, że działalność samorządów stanowi fundament dla silnej i nowocześniej Polski.

Warto dodać, że podczas wizyty głowy państwa obecni byli posłowie, przedstawiciel samorządu województwa małopolskiego – marszałek Witold Kozłowski, reprezentanci powiatu tarnowskiego wraz ze starostą Romanem Łucarzem, a także przedstawiciele lokalnych gmin.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anty Duda precz z pisem
Anty Duda precz z pisem 27.05.2020, 21:39
Duda w kagańcu jak pies Kaczora
hose
hose 28.05.2020, 19:43
Żal mi cie
Leon
Leon 27.05.2020, 20:51
A Pieczarka jest cieniem tej wizyty heheh
ms
ms 27.05.2020, 19:18
i co z tego wynikło dobrego co pokazał będąc tu pół godziny wójt pochwalił prezydenta i tyle a co on jest warty sami oceńcie

Pozostałe