Tarnów. Wzrosła zdawalność na prawo jazdy

  • 21.05.2020, 14:35
  • Daria Kurczab
tar-2020-05-21_mordgotpopraka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od 18 maja Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie wznowił zapisy na najbardziej popularną kategorię prawo jazdy, kategorię B. W dalszym ciągu przestrzegane są wszystkie elementy wpływające na bezpieczeństwo, tak by zarówno osoby podchodzące do egzaminów jak i egzaminatorzy byli spokojni o swoje zdrowie.

Zainteresowanie egzaminami jest spore przez co wydłużył się okres oczekiwania od dwóch do czterech tygodni. Małopolski Ośrodek Ruchu drogowego wychodzi naprzeciw sytuacji i wydłuża godziny pracy, tak by skrócić czas oczekiwania na egzamin, w szczególności kategorii C +E, gdyż na te egzaminy przyszli kierowcy czekają najdłużej.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe