Małopolska. Są kolejni ozdrowieńcy w powiecie tarnowskim, brzeskim, bocheńskim i dąbrowskim

  • 15.05.2020, 09:29
  • Natalia Tryba
Małopolska. Są kolejni ozdrowieńcy w powiecie tarnowskim, brzeskim, bocheńskim i dąbrowskim
Z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 13 kobiet i 19 mężczyzn, w wieku od 4 do 72 lat, z Krakowa (1 osoba), powiatu bocheńskiego (8), brzeskiego (6), wielickiego (6), myślenickiego (4), suskiego (3), krakowskiego (1), dąbrowskiego (1), miechowskiego (1) i tarnowskiego (1), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 526 ozdrowieńców.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 5 kobiet i 4 mężczyzn, w wieku od 3 do 65 lat, z powiatu chrzanowskiego (3 osoby), krakowskiego (2), suskiego (2), miechowskiego (1) i olkuskiego (1). Aktualnie wszystkie te osoby przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1108 osób.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe