Szkoły z terenu powiatu dąbrowskiego zapraszają do zapoznania się z ofertą edukacyjną

  • 14.05.2020, 15:10
  • Natalia Tryba
film_na_stronegotowy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Uczniowie! Zbliża się czas, w którym zastanawiacie się jaka szkoła spełni Wasze oczekiwania. Chcemy Wam trochę pomóc! Powiat Dąbrowski to dobre miejsce, by po zakończeniu edukacji na poziomie podstawowym kontynuować naukę w jednej z czterech szkół ponadpodstawowych, które działają na tym terenie. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie i Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Brniu to szkoły świetnie wyposażone, stale rozwijające swoją kadrę i przygotowane, by kształcić młodzież.

Uczniowie mają możliwość skorzystania z dodatkowych, bezpłatnych  kursów organizowanych w ramach projektów europejskich, umożliwiających nabycie kwalifikacji zawodowych.  

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe