Skrzyszów. Tarnowscy więźniowie szyją tysiące maseczek

  • 14.05.2020, 14:12
  • Daria Kurczab
tar_2020-05-14gotowe_przekazanie_masek.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tysiąc maseczek uszytych przez skazanych z Zakładu Karnego w Tarnowie zostało przekazane dla Urzędu Gminy w Skrzyszowie w ramach wspólnej akcji Ministerstwa Sprawiedliwości i Służby Więziennej #ResortSprawiedliwościPomaga.

Do programu zostali wybrani skazani według zainteresowań oraz predyspozycji, tak by mogli zgłębiać tajniki krawiectwa.Do programu zostali wybrani skazani według zainteresowań oraz predyspozycji, tak by mogli zgłębiać tajniki krawiectwa. W tarnowskiej jednostce ruszył program #SzyjZNamiZaKratami. W ramach tego programu skazani będą szyli maseczki, które będą wydawane rożnym instytucjom, organizacjom oraz samorządom.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe