Małopolska. 1061 przypadków zakażenia koronawirusem

  • 11.05.2020, 10:22
  • Natalia Tryba
Małopolska. 1061 przypadków zakażenia koronawirusem
Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. W tej grupie jest 6 kobiet i 8 mężczyzn, w wieku od 5 do 66 lat, z Krakowa (2 osoby), powiatu myślenickiego (4 osoby), limanowskiego (3 osoby), proszowickiego (2 osoby), suskiego (2 osoby) i nowosądeckiego (1 osoba). Aktualnie jedna osoba jest hospitalizowana, pozostałe przebywają w izolacji.

z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To młoda kobieta i młody mężczyzna, mieszkańcy powiatu krakowskiego oraz młoda kobieta z powiatu nowosądeckiego i mężczyzna w sile wieku z Nowego Sącza, którzy przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 414 ozdrowieńców.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1061 osób.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe