Dobra dobra w Małopolsce. Przybyło 13 ozdrowieńców, wśród nich tarnowianin

  • 29.04.2020, 13:26
  • Natalia Tryba
Dobra dobra w Małopolsce. Przybyło 13 ozdrowieńców, wśród nich tarnowianin
Z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 10 kobiet i 3 mężczyzn w wieku od 17 do 74 lat, z Krakowa (7 osób), Tarnowa (1 osoba), powiatu bocheńskiego (2 osoby), krakowskiego (3 osoby), którzy w większości przebywali w izolacji.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie #koronawirus SARS-CoV-2 u kolejnych osób.
W tej grupie jest 5 kobiet i 6 mężczyzn, w wieku od 5 do 73 lat, z Krakowa (1 osoba), Nowego Sącza (1 osoba), powiatu myślenickiego (2 osoby), nowosądeckiego (4 osoby), krakowskiego (2 osoby) oraz suskiego (1 osoba).
Aktualnie wszyscy przebywają w izolacji.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 863 osób.

Niestety musimy również poinformować o śmierci 84-letniej kobiety, mieszkanki powiatu wielickiego, która przebywała w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Potwierdzono, że przyczyną zgonu był COVID-19. Zmarła miała choroby współistniejące. Tym samym w Małopolsce liczba zgonów spowodowanych COVID-19 wynosi 30.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe