Dąbrowa Tarnowska. Wspierają kino przed ekonomicznym upadkiem

  • 15.04.2020, 14:54
  • Natalia Tryba
tar-2020-04-15_dtgot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kina w całej Polsce zostały wystawione na ciężką próbę. Wskutek pandemii koronawirusa widzowie nie mogą oglądać filmów a co za tym idzie - placówki nie mają żadnych przychodów. Aby uratować Kino „Sokół” w Dąbrowie Tarnowskiej przed ekonomicznym upadkiem - można przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji #wspieramykinapolskie.

"Drodzy Widzowie, Przyjaciele i Sympatycy Kina „Sokół” w Dąbrowie Tarnowskiej, jedynego premierowego kina w powiecie dąbrowskim, obchodzącego w tym roku X-lecie ery cyfrowej, wcześniej funkcjonującego przez wiele dziesięcioleci na mapie kulturalnej kin w Polsce.
Wskutek pandemii koronawirusa kolejny miesiąc nie mamy przychodów, nie sprzedajemy naszych usług. Wydaje się, że to nie będzie taki miesiąc ostatni. To nie tylko bilety do kina, ale również sklepik gastronomiczny, wynajmy pomieszczeń, reklama. 
Wiemy, jakim dramatem społecznym jest walka z pandemią na froncie medycznym. Codziennie przybywa zakażonych i ofiar śmiertelnych. Dramat to też izolacja w ramach narodowej kwarantanny, która jest niezbędna dla naszego zbiorowego bezpieczeństwa.
Zwracam się do Was z gorącym apelem – pomóżcie uratować Kino „Sokół” w Dąbrowie Tarnowskiej przed ekonomicznym upadkiem. Jeśli wyłączenie kin w Polsce się znacząco przedłuży (a takie obawy są bardzo poważnie uzasadnione), nie będzie do czego wracać. 
Już dziś możesz nam pomóc i wydatnie przyczynić się do uratowania Kina „Sokół. W ramach ogólnopolskiej akcji ogłoszonej przez największego brokera reklam kinowych w Polsce – „KiNADS” możesz zakupić on-line voucher, który zamienisz na bilet na dowolny seans u nas wkrótce po odwieszeniu działalności.
W Twoich rękach jest los jedynego premierowego kina w powiecie. Trzykrotnie w ostatnich 15 latach nękała nas powódź – odrodziliśmy się. Teraz jesteśmy poddani najtrudniejszej próbie…"


Szczegóły w materiale wideo. 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe