Tarnowskie środowisko artystyczne chce wspomóc Domy Pomocy Społecznej

  • 15.04.2020, 12:24
  • Natalia Tryba
tar-2020-04-15_dpsygot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podopieczni Domów Pomocy Społecznej w Tarnowie to 345 osób w tym 4 dzieci. Są to społeczności, jak pokazują doświadczenia ostatnich dni, szczególnie narażone na koronawirusa. Biuro Wystaw Artystycznych oraz środowisko kultury Tarnowa zaprasza do udziału w aukcji dzieł sztuki, która ruszy już niebawem.

"W sposób szczególny już teraz, zapraszamy i zachęcamy artystów do oddania prac na rzecz aukcji. Wiemy, że sztuka może nieść nadzieję na lepsze jutro, dawać radość i optymizm, sprawić, że nasze życie nabiera blasku, staje się ciekawsze i piękniejsze, pobudzać do refleksji, myślenia i zachwytu. Jesteśmy przekonani, że szczególny czas Wielkanocy sprawi, iż twórcy i odbiorcy sztuki otworzą swe serca. Może te szczególne okoliczności, których wszyscy doświadczamy zachęcą do stworzenia nowych dzieł"  - tak o akcji piszą organizatorzy.

Szczegóły w materiale wideo.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe