Tarnowianin wśród kolejnych Małopolan zakażonych koronawirusem

  • 08.04.2020, 10:13
  • Natalia Tryba
Tarnowianin wśród kolejnych Małopolan zakażonych koronawirusem
Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie#koronawirus SARS-CoV-2 u kolejnych osób. W tej grupie jest 7 kobiet i 4 mężczyzn, w wieku od 23 do 77 lat, z Krakowa (3 osoby), Tarnowa (1 osoba), Nowego Sącza (1 osoba), powiatu bocheńskiego (3 osoby), miechowskiego (2 osoby) oraz jedna osoba z innego województwa. 

5 osób z tej grupy jest hospitalizowanych (w tym wspomniana jedna osoba z innego województwa, która przebywa w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie), pozostałe przebywają w izolacji.
Jednocześnie informujemy, że w dotychczasowych zestawieniach WSSE dwie osoby zostały zdublowane – raport został skorygowany. 

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 380 osób.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe