Tarnów. Nauczanie online. Nie taki diabeł straszny?

  • 03.04.2020, 15:15
  • Daria Kurczab
tar_2020-04-02_zdalne_nauczaniemovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zawieszenie zajęć szkolnych to wyzwanie zarówno dla nauczycieli jak i rodziców. Nie znaczy to jednak, że uczniowie są skazani na przerwę w nauce. Odpowiedzią jest nauka zdalna. Od 12 marca , w okresie kwarantanny nauczyciele zrobili wszystko, by dzieci nie odczuły braku kontaktu ze swoim wychowawcą, kolegami i koleżankami oraz by mogli kontynuować naukę. Nie udało by się to, gdyby nie pełna porozumienie wychowawcy z rodzicami.

Brak zajęć w szkolnej placówce nie wyklucza kontaktu nauczyciela z uczniem. Wystarczy zaangażowanie ze strony wychowawcy. Na pomoc przychodzą darmowe narzędzia telekonferencyjne. Dzięki nim można prowadzić wieloosobowe videokonferencje, a nawet dzielić się zawartością ekranu z pozostałymi uczestnikami.

 

Szczegóły w materiale video.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe