Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie czynny dla przyszłych mam

  • 02.04.2020, 13:45
  • Natalia Tryba
tar-2020-04-02_szpital_porodowkagot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W związku z pandemicznym rozprzestrzenianiem się koronawirusa Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza, chcąc uspokoić przyszłe mamy, zapewnia, że Oddział Ginekologiczno-Położniczy jest czynny. W szpitalu odbywają się porody naturalne i wspomagane, wykonywane są cesarskie cięcia, świadczona jest opieka nad kobietami w ciąży zagrożonej powikłaniem a także wykonywane są pilne zabiegi i operacje ginekologiczne.

Wiedząc, jak ważnym wydarzeniem w życiu rodziców są narodziny ich dziecka, załoga rozumie rozżalenie rodziców, którzy planowali wspólny poród, a ze względów epidemiologicznych zostali pozbawieni takiej możliwości.

"Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodzących kobiet i ich wspierających zdalnie partnerów zapraszamy do WSPÓLNEGO PORODU z położniczą rodzinką św. Łukasza - patrona Naszego Szpitala" komentują na facebookowym profilu. 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe