Konferencja prezydenta Romana Ciepieli [31.03.2020]

  • 31.03.2020, 13:07
  • Źródło: UMT
Konferencja Prezydenta 31.03.2020
loadingŁaduję odtwarzacz...
Urząd Miasta Tarnowa zaprasza na kolejną konferencję online prezydenta miasta.

Wśród dzisiejszych tematów: Jak pomóc mieszkańcom i przedsiębiorcom? Czy trzeba przełożyć wybory prezydenckie? Które miejskie inwestycje zostaną wstrzymane? Przedsiębiorcy się skarżą, że firmy nie chcą podpisywać umów na wywóz śmieci. Skąd maseczka dla seniora?

 

Źródło: UMT

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kris
Kris 01.04.2020, 17:58
Człowieku co Ty bredzisz na tych konferencjach tracąc tylko czas. Codziennie co najmniej kilkunastu wolontariuszy narażając zdrowie i życie swoje i swoich bliskich - wyręcza Twoich urzędników dostarczając tarnowskim seniorom i chorym darmowe posiłki, robiąc im zakupy i załatwiając podstawowe sprawy socjalne. Kupiłeś im chociaż butelkę wody mineralnej do zaczerpnięcia między piętrami po których biegają ? dałeś choć po litrze paliwa do samochodów prywatnych którymi jeżdżą ??, zapytałeś czy im czegoś jeszcze nie potrzeba, nie brakuje ???

Gdzie Ty żyjesz ????

Pozostałe