Skrzyszów. Zderzenie samochodów osobowych

  • 28.03.2020, 21:07
  • Natalia Tryba
tar-2020-03-28_zderzeniegot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kierujący seatem w kierunku Szynwałdu, jadąc najprawdopodobniej z nadmierną prędkością, nie zapanował nad pojazdem i uderzył, na łuku drogi, najpierw w bariery energochłonne a następnie w nadjeżdżający znad przeciwka samochód osobowy.

Około dwudziestoletni mężczyzna podróżował sam, drugim pojazdem poruszała się trzyosobowa rodzina. 

Szczegóły w materiale wideo.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Starypedal
Starypedal 01.04.2020, 22:36
Ale ymm , sprzedaje to auto ? Na ranczo bym se wziął
Dups
Dups 01.04.2020, 22:33
No ale to chlopaki nie widza ?!?
Wiesiekhydraulik
Wiesiekhydraulik 01.04.2020, 22:26
Ale patrz jaki mądry ?
Heniu
Heniu 30.03.2020, 19:11
Dalej beda pierdzielic zaslabl jak go yeti policyjne gonilo pewnie koledzy jego pisza ale prawko ma zabrane i cale szczescie dozywotnio bym wziol mozeby sie nauczyl
Wkurzona
Wkurzona 29.03.2020, 23:24
Tak się kończy cwaniactwo małolatów! Niech się cieszy że nikt życia przez niego nie stracił! Oby już nigdy prawa jazdy na oczy nie zobaczył!
...
... 30.03.2020, 09:02
Tak się składa ze chlopak zasłabł za kułkiem takze niepisz takich zeczy jak niewiesz
?
? 30.03.2020, 22:55
Jasne zasłabł :) każda wymówka by bronić się jest dobra. Skoro był taki dorosły by przycisnąć pedał gazu to niech teraz będzie dorosły i za to odpowie.
orest
orest 30.03.2020, 11:43
https://www.tarnowska.tv/wiado…
Wwey
Wwey 30.03.2020, 08:40
Chłopak zasłabł za kierownicą, ale wy wszyscy wiecie lepiej od samego uczestnika ;)
JanMaria
JanMaria 30.03.2020, 12:31
I co powiesz teraz? Po tym jak policja wydała oficjalne oświadczenie, że uciekał przed nimi? Tchórz i tyle, czas dorosnąć i wziąć odpowiedzialność za swoje czyny.
1234
1234 29.03.2020, 17:10
Prawda jest taka że tym Leonem jeździł jak wariat.
123
123 29.03.2020, 13:32
Bando obrońców - czemu wcześniej policja go goniła? Nie ośmieszajcie się.
Heniu
Heniu 29.03.2020, 13:18
Strasznie zaslabl a policja go gonila smiech na sali
:)
:) 29.03.2020, 12:13
Wy macie mózgi z plasteliny, na prawdę. Nie znacie okoliczności, a się wypowiadacie jak typowe zawistne polaczki. Typ zasłabł za kierownicą, a nie wiem czy wiecie - jak zasłabniecie to nie wiecie co się dzieje z Waszym ciałem. Polecam zajść po rozum do głowy, a nie szkalować osoby ze względu na markę pojazdu. Nie pozdrawiam.
Lucca Cipriano
Lucca Cipriano 29.03.2020, 14:56
Tak jak pijany kierowca tłumaczy się, że zjadł Pawełka z adwokatem i stąd 1.2 ‰ tak kierowca powodujący wpadek mówi, że zasłabł. Bardzo typowe. Jeśli by zasłabł wypadek całkiem inaczej by wyglądał, np. seat nie odbiłby kierownicą w lewo po zderzeniu z barierami, bo jak napisał ktoś wyżej "nie wiedziałby co się dzieje z jego ciałem". :)
widz z górek
widz z górek 29.03.2020, 09:23
jechał tak szybko że aż zasłabł, przeciażenie na zakrcie odcieło dopływ tlenu :) dobrze ze nikogo nie zabił !! zabrac prawo jazdy i umiescić na kwarantannie 3 miesiecznej !!!!!
Stefan Sztacheta
Stefan Sztacheta 28.03.2020, 23:25
Wielkie felgi muszą być ,pewnie zabrakło na opony i zawieszenie. 120 na budziku, dobrze że nikogo nie pozabijał!
Anononono
Anononono 29.03.2020, 12:10
Po 1:to nie są wielkie felgi, po 2 chłopak po prostu zasłabł...
Gj
Gj 29.03.2020, 01:10
Tobie to pewnie na mózg zabrakło. Z*** spekulacje tylko snujesz. Tfu
Leondzieckovw
Leondzieckovw 28.03.2020, 23:12
Młody bez doświadczenia chciał się poczuć jak w szybkich i wściekłych
Badziebadla
Badziebadla 29.03.2020, 12:11
Stracił przytomność...
BB
BB 28.03.2020, 23:29
Jak nie masz pojecia to nie pisz ,nie byles nie widziałeś,zasłabł i bez takich komentarzy.
Pietre
Pietre 29.03.2020, 00:13
Nikt mu nie uwierzy, że zasłabł, bo wcześniej widział go patrol policji jak zapierdzielał grubo ponad dopuszczalną prędkość. Tak nie jeździ osoba, która źle się czuje. Z resztą ten patrol, który próbował go dogonić natknął się później na ten wypadek.
BB
BB 29.03.2020, 12:08
Jaki ważny ,!byles jechales z policją ?tez nie ,jak mozna oskarżać dając opinie nie wiedząc nic. Bez serca i bez mózgu trzeba byc.
aisza
aisza 28.03.2020, 23:55
ta zasłabł ... cwaniak bez doświadczenia ... pewnie jeszcze samochód tatusia ... głupie tłumaczenie ze zasłabł... do więzienia z takimi co zagrażają innym ... mógł kogoś zabić
CC
CC 28.03.2020, 23:52
Wcale nie zasłabł, to tylko kiepska linia obrony. Nawet dla laika zniszczenia samochodów wskazują na zbyt dużą prędkość.
*** Tarnowska tv
*** Tarnowska tv 28.03.2020, 22:28
Ferment siejecie o ***a rozbita gazeta

Pozostałe