Można pomóc tarnowskiemu pogotowiu w walce z koronawirusem. Potrzebne są środki ochrony osobistej i płyny do dezynfekcji

  • 26.03.2020, 15:27
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-03-26-pogotowie-zbiorkmovie-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W czasach pandemii koronawirusa Polacy łączą siły by pomóc medykom w walce o życie i zdrowie pacjentów. Do tego potrzebne są jednak maski, środki ochrony osobistej oraz płyny dezynfekcyjne – zapasy tych produktów są niezbędne, ale niestety coraz trudniej dostępne -dlatego każda instytucja medyczna chce zabezpieczyć ich jak najwięcej. Podobnie jest w tarnowskim pogotowiu.

O tym w jaki sposób można przekazać niezbędny pogotowiu sprzęt mówi Krzysztof Krzemień.

Równocześnie tarnowskie pogotowie nadal ponawia prośby, by karetkę wzywać w pilnych przypadkach, zagrażających zdrowiu i życiu. Ratownicy proszą również o to, by powiedzieć dyspozytorowi o ewentualnej możliwości zakażania koronawirusem. Podanie takiej informacji jest niezbędne, bo wtedy załoga karetki będzie mogła się uchronić od ewentualnego zakażenia koronawirusem, a przede wszystkim nie zostanie wyłączona z pracy na czas kwarantanny.

 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pielęgniarka
pielęgniarka 27.03.2020, 13:17
A premier w sejmie mówi , że jestesmy najlepsi w swiecie w walce z wirusem.Mamy budżet, mamy pieniądze, niczego nam nie brakuje.No właśmie, im nie brakuje, nam brakuje wszystkiego.

Pozostałe