Kwarantanna na czterech oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

  • 24.03.2020, 12:27
  • TVN24/x-news
Kwarantanna na czterech oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Kraków. Cztery oddziały Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie zostały poddane kwarantannie.

Placówka wstrzymała planowe przyjęcia na wszystkie oddziały kliniczne. Przyjmowani są tylko pacjenci na zabiegi ratujące życie. Dyrekcja w konsultacji z sanepidem zdecydowała się na ten krok, bo kilka osób z personelu zostało zarażonych koronawirusem.

- Mamy wprowadzoną kwarantannę na 4 oddziałach klinicznych oraz w obrębie stacji dializ. Jako szpital podjęliśmy decyzję, że mimo wszystko nie wstrzymujemy przyjmowania pacjentów z udarami, zawałami itp., bo prezentujemy postawę, że ciężko tutaj wartościować potencjalne zakażenie wirusem względem udaru, który wiadomo, jakie konsekwencje może przynieść - Marcin Jędrychowski, dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

TVN24/x-news

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe