Tarnów. "Seniorze zostań w domu!" Ruszył wspólny projekt organizacji i firm. Pomogą w zakupach i dostarczą ciepły posiłek

  • 19.03.2020, 16:12
  • Natalia Tryba
tar-2020-03-19_seniorzygot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Organizacje działające na rzecz seniorów wspólnie z firmami rozpoczynają projekt „Razem dla seniorów" - pomocy osobom starszym w Tarnowie, które z powodu zagrożenia koronawirusem powinny zostać w domu. Patronat nad projektem sprawuje Tarnowska Rada Seniorów.

Pomoc dotyczy zrobienia zakupów podstawowych zakupów spożywczych, lekarstw i w wyjątkowych sytuacjach przywiezienia darmowego ciepłego posiłku. Wystarczy w tym celu zadzwonić do firmy "EMES i Partnerzy" pod numerem telefonu 14 650 50 60 w godzinach od 8:00 do 17:00. Artykuły BEZPŁATNIE dostarczą pracownicy „EMES i Partnerzy”.

Ciepły posiłek przygotowany przez Restaurację "Stara Łaźnia" może być dostarczony bezpłatnie do osób, które naprawdę go potrzebują. Zakupy rozliczane są na podstawie paragonu. Zawsze najpierw są robione zakupy, a dopiero potem następuje rozliczenie finansowe.

WAŻNE: Pracownicy "EMES i Partnerzy" nie wchodzą do mieszkań. Należy pamiętać, by uważać na ewentualnych oszustów, którzy będą chcieli wykorzystać tę trudną sytuację.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Beata
Beata 28.03.2020, 16:22
EMES i Partnerzy to prywatna firma detektywistyczna z Tarnowa, serce rośnie na takie inicjatywy !
Tarnowianka
Tarnowianka 21.03.2020, 08:03
Brawo Emes i Partnerzy

Pozostałe