Tarnów. Uczennica Szkoły Podstawowej nr 15 nie ma koronawirusa

  • 11.03.2020, 20:38
  • Natalia Tryba
Tarnów. Uczennica Szkoły Podstawowej nr 15 nie ma koronawirusa
W godzinach porannych media obiegła informacja o tym, że zamknięto Szkołę Podstawową nr 15 w Tarnowie. Powodem było podejrzenie koronawirusa u jednej z uczennic. Objawy choroby u dziewczynki zaobserwowała szkolna higienistka. Dyrekcja podjęła decyzję o zamknięciu szkoły do końca tygodnia.

Informację o wykluczeniu koronawirusa u uczennicy podał Prezydent Miasta Tarnowa Roman Ciepiela podczas spotkania z dziennikarzami w sali konferencyjnej Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tarnowie. 

Prezydent poinformował także, że ostatnie decyzje rządu dotyczące zawieszenia na dwa tygodnie zajęć w szkołach, placówkach oświatowych i uczelniach oraz odwołanie publicznych imprez, zawieszenie działalność instytucji kulturalnych teatrów, oper, filharmonii i kin dotyczą bez wyjątku każdego miasta - a co za tym idzie Tarnowa. 

Sytuacja w kraju jest bardzo dynamiczna. O wszystkim będziemy Państwa informować. 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe