Tarnów. Szkoła Podstawowa nr 15 zamknięta

  • 11.03.2020, 11:23
  • Redakcja
Tarnów. Szkoła Podstawowa nr 15 zamknięta
Zamknięto Szkołę Podstawową nr 15 w Tarnowie, powodem ma być podejrzenie koronawirusa u jednej z uczennic - taką informację otrzymaliśmy od naszych widzów.

Tę wiadomość potwierdziło radio RDN Małopolska, które informuje, że objawy choroby u dziewczynki zaobserwowała szkolna higienistka. Dyrekcja szkoły o sprawie powiadomiła zakaźników i sanepid. Sytuację tę kontroluje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie. 

Szkoła ma być zamknięta do końca tygodnia. 

Z kolei kilka minut po tej informacji premier Morawiecki ogłosił, że z powodu koronawirusa na dwa tygodnie zamknięte mają zostać wszystkie: szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe w kraju. To rozporządzenie ma wejść w życie od poniedziałku. W czwartek i piątek nie będą odbywać się lekcje w szkołach, ale rodzice mogą jeszcze posłać dzieci do placówek. 

Więcej informacji wkrótce. 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe