Żabno. Powiat Tarnowski w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

  • 29.02.2020, 14:52
  • Natalia Tryba
tar-2020-02-29_zabnogot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych to święto honorujące i upamiętniające żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963. Zostało uchwalone w 2011 roku a data święta została ustalona na 1 marca. Regionalne obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych tradycyjnie zorganizował samorząd powiatu tarnowskiego.

To wyjątkowe wydarzenie w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie zwieńczył Koncert w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Program koncertu przygotowało Stowarzyszenie PASSIONART. Artyści zaprezentowali między innymi takie utwory jak: „Taki Kraj”, „Kołysanka”, czy „Rozstrzelana Armia.

Szczegóły w materiale wideo.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe