Region tarnowski w Strategii Rozwoju Województwa "Małopolska 2030"

  • 26.02.2020, 14:07
  • Wioletta Zarębska
Region tarnowski w Strategii Rozwoju Województwa "Małopolska 2030"
loadingŁaduję odtwarzacz...
To kolejne spotkanie poświęcone Strategii Rozwoju Województwa "Małopolska 2030". Tym razem debata z udziałem przedstawicieli lokalnych samorządów oraz Marty Malec-Lech z Zarządu Województwa Małopolskiego odbyła się w Tarnowie. W trakcie spotkania podkreślano przede wszystkim ważną rolę miasta Tarnowa, jako drugiego co do wielkości ośrodka w województwie.

Ta strategia musi być bardzo zrównoważona i nastawiona na duże inwestycje - mówi przedstawiciel Małopolskiej Rady Pożytku Publicznego.

Z kolei członkini Zarządu Województwa Małopolskiego podkreślała, że ważna jest współpraca wszystkich samorządów skupionych wokół Tarnowa.

Dodajmy, że obecnie trwają konsultacje społeczne, a do połowy czerwca ma zostać opracowany dokument dotyczący Strategii Rozwoju Województwa "Małopolska 2030".

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe