Żabno. Klub Senior + oficjalnie otwarty

  • 19.02.2020, 17:20 (aktualizacja 20.02.2020, 08:21)
  • Natalia Tryba
tar-2020-02-19_seniorzygot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
To ważny dzień nie tylko dla seniorów, ale całej gminy Żabno. Długo wyczekiwany Klub Seniora "Senior +" został oficjalnie otwarty. W uroczystości wzięli udział przede wszystkim zrzeszeni w klubie seniorzy, a także władze miasta i gminy oraz zaproszeni goście.

Przygotowana oferta jest szeroka a seniorzy chętnie z niej korzystają. Dodajmy, że aktualnie do klubu należy 20 osób i powstała już lista rezerwowa.

Warto podkreślić, że w przeddzień otwarcia seniorzy spędzili dzień z premierem Mateuszem Morawieckim. Wizyta w Krakowie była okazją do rozmów o gminie a także potrzebach polskich seniorów. 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe