Tarnów. Marek Karpiński p.o. dyrektora CSM

  • 17.02.2020, 16:46
  • Natalia Tryba
tar-2020-02-17_csmgot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Byliśmy jak puzzle - Teraz już nie tworzymy tak idealnego obrazu, bo brak jednego elementu..." napisali na facebookowym profilu pracownicy Centrum Sztuki Mościce. Brakujący element to według nich odwołana dyrektor Agnieszka Kawa. Decyzją Zarządu Województwa Małopolskiego - 3 lutego dotychczasowa dyrektor przestała pełnić tę funkcję.

Po rozstrzygnięciu konkursu pracownicy będą czekali na nowego dyrektora. Zapytany o uczestnictwo w konkursie Marek Karpiński nie potwierdził ani też nie zaprzeczył, że jego kandydatura będzie jedną z wielu na to miejsce. Centrum Sztuki Mościce podejmie decyzję kto zostanie kandydatem dopiero po ogłoszeniu konkursu.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
s
s 23.02.2020, 06:18
Pan Marek jest o wiele lepszym dyrektorem niż była pani Agnieszka. Smutna prawda jest niestety taka, że to całe wychwalanie i inne działania jest spowodowane strachem pracownikòw przed ew. zwolnieniem przez nowego dyrektora.

Pozostałe