Bójka pseudokibiców pod centrum handlowym w Rzeszowie. "Najważniejsze jest to, że w zajściu nie ucierpiał nikt postronny"

  • 13.02.2020, 22:56
  • TVN24/x-news
Bójka pseudokibiców pod centrum handlowym w Rzeszowie. "Najważniejsze jest to, że w zajściu nie ucierpiał nikt postronny"
Rzeszów. Do bójki pseudokibiców Stali i Resovii doszło we wtorek (11 lutego) wieczorem pod centrum handlowym Millenium Hall w Rzeszowie.

Całe zajście, w którym uczestniczyło kilkadziesiąt osób, trwało kilka minut. Bójka zakończyła się przed przyjazdem policji. - Można przyjąć, że jeżeli dochodzi do takich zdarzeń, to jest to raczej sytuacja spontaniczna, nieplanowana, na zasadzie szukania się po mieście w rejonie, gdzie może przebywać "przeciwnik". Dochodzi do krótkiego starcia, trwającego nieraz kilkanaście sekund, po czym uczestnicy rozbiegają się w różne strony. Będziemy ustalali teraz okoliczności i tożsamość uczestników tego zdarzenia. Najważniejsze jest to, że na razie nie zgłosił się nikt postronny, który ucierpiałby w tym zajściu. To jest najistotniejsze - powiedział nadkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Rzeszowie.

TVN24/x-news

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe