Zgłobice. Powiatowy Zarząd Dróg nie zmieni lokalizacji

  • 13.02.2020, 15:27
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-02-13-zdp-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nie będzie zmiany lokalizacji siedziby Powiatowego Zarządu Dróg. Przypomnijmy, że pod taką petycją do starosty tarnowskiego podpisało się 300 mieszkańców Zgłobic, którzy twierdzą, że obecna lokalizacja tego wydziału znacząco utrudnia im życie. Starosta tarnowski odpowiada.

Szczegóły w materiale wideo. 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obiektywny
Obiektywny 26.02.2020, 16:39
Materiał wyemitowany jest nieobiektywny. Pan Starosta jak zwykle spłyca temat do rębaka, który przeniósł bo z tego co wiem został postawiony pod ścianą. Film poza tym wprowadza w błąd bo pokazuje budynki do których nikt nie ma uwag. Cały plac jest zrujnowany i szpeci całe Zgłobice. W centrum wsi mamy najcięższe samochody ciężarowe przywożące tysiące ton tam i z powrotem, a tuż obok szkoła. Kuriozum totalne. To nie jest strefa przemysłowa tylko centrum Zgłobic.
A Iwonka to chyba pracuje w Starostwie albo w Powiatowym Zarządzie Dróg skoro uważa tam jest wszystko okej :). Notabene Iwonko w Zgłobicach mieszkają normalni ludzie którzy chcą aby wygląd ich wsi nie straszył...
Iwonka
Iwonka 20.02.2020, 00:29
Mieszkam w Zgłobicach i sobie tak myślę co za ludzie tu mieszkają ciągle im coś nie pasuje przeszkadza jedni donoszą na drugich . Wszystkiego się czepiacie każdy chce każdym rządzić. Powiatowy Zarząd Dróg jest tyle lat mieszkam blisko i mnie nie przeszkadza zajmijcie się czymś ważniejszym . W tych Zgłobicach robi się same niepotrzebne rzeczy jak np. ogrodzenie Kościoła na guzik potrzebne lepiej te pieniądze było dać chorym cierpiącym dzieciom
.
. 13.02.2020, 19:33
W reportażu brakuje wypowiedzi drugiej strony czyli zainteresowanych sprawą mieszkańców. Wtedy byłoby bardziej obiektywnie. Szkoda też, że zdjęcia są wykonane z widokiem na budynki biurowe PZD, a nie kontrowersyjnego skład, który znajduje się kilkanaście metrów dalej.

Pozostałe