Tarnów. Ważny dzień dla czwórki chłopców porzuconych przez matkę

  • 13.02.2020, 14:25
  • Daria Kurczab
tar-2020-02-13_rodzina_zastepczamovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
13 luty, to dziś chłopcy tafią do rodziny zastępczej, która zgłosiła się po apelu tarnowskiego magistratu i MOPSu. Przypomnijmy, że sprawa dotyczy czterech chłopców, których matka zostawiła w ośrodku opiekuńczo- wychowawczym. Rodzina, która zaopiekuje się dziećmi mieszka w Mielcu, została ona odpowiednio przeszkolona i pozytywnie przeszła cały proces kwalifikacji. Są to ich pierwsze dzieci w pieczy zastępczej.

Po apelu prezydenta miasta Tarnowa do Mopsu zgłosiło się ponad sto rodzin z całej Polski chętnych na pełnienie funkcji rodziny zastępczej. Część ze zgłoszonych rodzin nadal wyraża chęć pełnienia pieczy zastępczej dla dzieci, które czekają w ośrodkach opiekuńczo-wychowawczych.

 

Szczegóły w materiale video.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe