Prezydent Andrzej Duda w Zakliczynie. Honorowym Obywatelem gminy Zakliczyn [CAŁA UROCZYSTOŚĆ]

  • 12.02.2020, 13:11
  • Zbigniew Filar
Andrzej Duda w Zakliczynie
loadingŁaduję odtwarzacz...

To jest kolejna, druga, oficjalna wizyta Pana Prezydenta Andrzeja Dudy w Zakliczynie. Pierwsza wizyta miała miejsce 4 listopada 2018 roku. Pan Prezydent wziął wówczas udział w uroczystościach z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, które odbyły się na rynku, skąd 22 grudnia 1914 roku Polscy Legioniści wymaszerowali na bitwę do Łowczówka.
Pan Prezydent odbebrał ryngraf Honorowego Obywatela Gminy Zakliczyn, który na wspólny wniosek burmistrza Zakliczyna i Przewodniczącej Rady Miejskiej, zostało nadane Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie przez Radę Miejską w Zakliczynie podczas 18. sesji Rady w dniu 30 grudnia 2019 roku.


Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Zakliczynie z udziałem Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy rozpocznie się w sali im. Spytka Wawrzyńca Jordana w zakliczyńskim ratuszu rrozpoczęła się o godzinie 15:30 

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ustawka za publiczne pieniądze
Ustawka za publiczne pieniądze 12.02.2020, 22:47
"Niezależni" samorządowcy "przypadkiem" w trakcie kampanii wyborczej zaprosili na sesję "niezależnego" prezydenta. Burmistrz Dawid Chrobak, skarbnik PIS okręgu w Tarnowie gościł - za publiczne pieniądze - w Zakliczynie swojego wykładowcę ze studiów. Tylko "zwykli" mieszkańcy nie dość, że 2 godziny czekali na mrozie to jeszcze za to wszystko zapłacą.
J.Łojek Domosławice
J.Łojek Domosławice 12.02.2020, 21:59
byłem widziałem przeżywałem to fantastyczne wydarzenie na miarę XXI wieku wręczałem Prezydentowi Ksiazke Matka Boża Królowa Doliny Dunajca to cos co sie pozytywnie wpisało w moje życie J Łojek Domosławice

Pozostałe