Najlepsi ratownicy w kraju jeżdżą w tarnowskich karetkach

  • 05.02.2020, 12:23
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-02-05-ratownicy-tarnow-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Załogi tarnowskiego pogotowia od kilku lat udowadniają, że są w ścisłej czołówce najlepszych ratowników medycznych w kraju, a nawet poza jego granicami. Teraz znów potwierdzili swoje umiejętności. Podczas XV Międzynarodowych Zimowych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym w Bielsko-Białej wywalczyli pierwsze miejsce na podium i przywieźli dwa puchary.

W Międzynarodowych Zimowych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym brało udział 38 drużyn z całego kraju, oraz trzy załogi z Ukrainy. Zawody odbyły się w ostatnich dniach styczni bieżącego roku.

Szczegóły w materiale wideo. 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pielęgnairka
Pielęgnairka 05.02.2020, 14:03
Dlaczego na mistrzostwach starują zespoły 3 osobowe ? a nie 2 osobowe ? W takiej obsadzie pracują w Dąbrowie Tarnowskiej . Może TTV zajmę sie tym tematem. Dlaczego w Tarnowie są karetki 3 osobowe, a w Dąbrowie Tarnowskiej 2 osobowe ? To pytanie do starosty z Dąbrowy T.

Pozostałe