Tarnów. Unikatowe wydarzenia w ramach projektu Heart - hear the art

  • 28.01.2020, 14:32
  • Natalia Tryba
hear_the_artgot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tajemnicze spotkania, organizowane dla limitowanej liczby osób, to niebywała szansa dla poszukiwaczy prawdziwych wartości w sztuce, a także pewność spotkania się z nietuzinkowymi artystami - twarzą w twarz. Ideą Heart jest tajemnica, ponieważ zapisując się na wydarzenia znamy tylko datę, godzinę i przybliżoną lokalizację. Dopiero dzień przed planowaną datą dostajemy adres, pod który należy się udać by poczuć niepowtarzalny klimat

Organizatorzy skutecznie bronią się przed przeciekami o artystach, którzy zaprezentują swoją twórczość. Zapewniają jednak, że będzie to naprawdę huczna premiera. "Zaproszeni przez nas artyści z kategorii muzycznej grają koncerty w całej Polsce przy pełnych salach. Cena na ich koncerty często jest wyższa niż ta, którą proponujemy, a przecież Heart na każdym wydarzeniu proponuje znacznie więcej niż koncert." - podkreśla Dominik Fitrzyk, pomysłodawca projektu. Tarnowskie Centrum Kultury i Heart ogłaszają również gratkę dla fanów Hip-Hop'owej sceny. Heart - Hip-Hop Edition odbędzie się potajemnie już 4. marca. Dla tych, którym nie uda się dostać na poprzednie wydarzenia zaplanowano otarcie łez. Już 4. kwietnia następne spotkanie, podczas którego zaprezentują się między innymi świetni artyści prosto z ogólnopolskiej trasy koncertowej. 

Natalia Tryba

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe