Region. Jest przetarg na projekt kapitalnego remontu mostu w Ostrowie

  • 20.01.2020, 15:01
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-01-20-lucarz-most-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jest szansa na remont mostu na Dunajcu w Ostrowie. Władze Starostwa Powiatowego w Tarnowie ogłosiły przetarg na opracowanie niezbędnej dokumentacji związanej z taką inwestycją. Taki projekt ma być gotowy do końca czerwca bieżącego roku.

Przypomnijmy, że przeprawa na Dunajcu w Ostrowie została zamknięta 27 listopada. Most jest nieczynny zarówno dla samochodów, rowerów jak i dla ruchu pieszego.

Szczegóły w materiale wideo. 

 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
krokodyle łzy
krokodyle łzy 01.03.2020, 13:56
Autostradę oddano w 2013 więc miasto Tarnów miało 6 lat aby dla swoich mieszkańców zapewnić dojazd. Tym bardziej że mieli ponoć swojego człowieka jako wicemarszałka województwa. Wiadomo było że most w Ostrowie przewidziany był na 50 lat i na obciążenie 30 ton a więc nie będzie przystosowany do takiego ruchu jak w ostatnich latach
SucheFakty
SucheFakty 24.01.2020, 10:04
Panie Starosto, Zarządzie i (Bez)Radni Powiatowi ostatnich 2 kadencji - pora odejść. Z lektury decyzji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego jaki opublikowany został w formie załącznika do przetargu na remont mostu https://bip.malopolska.pl/pzdt…

jasno wynika iż Szanowni Państw jedynie odkładaliście w czasie wykonanie niezbędnych prac licząc na cud. W 2015 roku pierwsza ekspertyza i decyzja PINB o pilnej potrzebie wykonania kolejnych prac remontowych - Wy cisza, w 2017 kolejne pismo PINB - Wy cisza, w 2018 kolejna decyzja PINB - Wy ze względu na wybory błagacie o przesuniecie terminu, w styczniu 2019 kolejna decyzja rozszerzająca zakres prac - (Bez)Radni Powiatowi, Starosta i Zarząd decydują o malowaniu barierek i położeniu asfaltu (tuż przed eurowyborami). W międzyczasie powstaje kolejna ekspertyza jednakże ze względu na kolejne wybory "chowacie ja do szuflady" (tzn. zamawiacie ekspertyzę do ekspertyzy, aby tylko nie zamykać mostu przed wyborami) i dopiero 26 listopada 2019 w panice Pan Starosta "błaga" PINB o zamknięcie mostu!.
mądry polak
mądry polak 21.01.2020, 15:07
zrobić zjazd z autostrady w polach klikowskich i nie trzeba remontować mostu

Pozostałe