W Tarnowie możesz wymienić się mieszkaniem

  • 16.01.2020, 15:09
  • Natalia Tryba
tar-2020-01-16_bank_mieszkangot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mniejsze na większe, lepiej usytuowane lub poprawiające warunki mieszkaniowe. W Tarnowie istnieje możliwość zamiany mieszkań. Projekt ma na celu pomoc w nawiązaniu kontaktu pomiędzy osobami chcącymi zamienić zajmowany lokal.

Oferta dedykowana jest do mieszkańców, którzy mają zawarte umowy na czas nieokreślony w Miejskim Zarządzie Budynków, bądź też do osób, które posiadają współdzielcze, lokatorskie prawo do lokalu.


Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na: https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Polityka-spoleczna-i-zdrowie/Mieszkalnictwo/Bank-Zamiany-Mieszkan

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
diablikus
diablikus 19.01.2020, 10:29
Mojego pierwszego komentarza nie opublikowano w całości.Dlatego piszę że nasz kochaniutki wójt uważa że sprawę skrzyżowania w z Zgłobicach ma z głowy.
diablikus
diablikus 19.01.2020, 09:51
A nasz wójt powiedział radnym Zgłobic i Zbylitowskiej Góry ,"'dogadajcie się". A teraz zaciera ręce i myśli ,,no tą sprawę mam z .głowy". Takiego kochanego wójta mamy.

Pozostałe