Małopolska walczy ze smogiem

  • 16.01.2020, 14:18
  • Wioletta Zarębska
loadingŁaduję odtwarzacz...
Małopolska włącza mieszkańców do walki ze smogiem. Jednym ze sposobów dbania o czyste powietrze jest zmniejszenie, a nawet całkowite wyeliminowanie złych nawyków związanych z ogrzewaniem domostw. Od niedawna przypadki spalania niewłaściwych odpadów oraz sprzedaży złej jakości paliw stałych można zgłaszać za pomocą formularza Ekointerwencja.

Dodajmy, że formularz ekointerwencji jest dostępny na stronie internetowej: www.powietrze.malopolska.pl/ekointerwencja

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wróblik
wróblik 17.01.2020, 22:42
Zamiast wziąć się do roboty i dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców z programem "Czyste powietrze". Zamiast pomocy w uzyskaniu dofinansowania, pomocy w napisaniu wniosków i pomocy w zagospodarowaniu środków- dotyczy to osób samotnych i starszych. Jaśnie państwo radni biją w najuboższych zakazem. Gdyby emeryta było stać na ogrzewanie gazem, to by nim grzał. (Nikomu nie chce się dźwigać wiader z węglem.) Jak przy ok. 1000 zł/mc zapłacić rachunek za gaz na 400-500zł???!!! U nas jak zwykle wylewa się dziecko z kąpielą! A co z kotłami na pellet? Dlaczego jedno z najczystszych paliw też zostanie zakazane?! Walka z kopciuchami -tak, bezmyślne zakazy-nie!!!
Ada
Ada 17.01.2020, 17:34
I tak Azoty nas trują i disle. Powinny być służby do kontroli w każdej gminie bo ludzie palą plastikami. A nie zakazywać kominków, i piecy dobrej jakości.

Pozostałe