Tarnów. Stadion Miejski doczeka się remontu? Miasto prosi posłów o pomoc w uzyskaniu dofinansowania

  • 15.01.2020, 11:28
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-01-15-stadion-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Czy jest realna szansa na przebudowę Stadionu Miejskiego i kiedy mogłoby to nastąpić - o to pytaliśmy prezydenta Romana Ciepielę podczas kolejnego spotkania Forum Dialogu 2030. Tym razem debata była poświęcona przyszłości tarnowskiego sportu. W rozmowie z nami prezydent miasta zapewniał, że remont Stadionu Miejskiego jest konieczny.

Prezydentowi wtóruje wiceprzewodniczący Rady Miejskiej a zarazem długoletni działacz na rzecz tarnowskiego sportu. Krzysztof Janas potwierdza, również że wystosowano prośby o pomoc i lobby dotyczące wsparcia finansowego na przebudowę stadionu.

Szczegóły w materiale wideo. 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ed
Ed 16.01.2020, 08:30
Zycze wszystkim zwolennikom czarnego sportu o doczekanie się w niedługim czasie remontu stadionu.Wierze ze to nastąpi w niedługim czasie .Cierpliwości ,Pan prezydent Ciepiela wychodzi ze skory żeby to załatwić.
Kibic
Kibic 15.01.2020, 21:47
Szczegolnie sporo obietnic prezydenta Ciepieli hahhah
Ed
Ed 16.01.2020, 08:34
Bądź cierpliwy 50 milionów nie wyczepuje się z rękawa.

Pozostałe