Tarnów. Kiedy na ul. Elektrycznej pojedziemy z „pełną prędkością”?

  • 31.12.2019, 13:02
  • Maciej Uszko
tar-2019-12-31-predkosc-elektrycznacon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dlaczego na ulicy Elektrycznej obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h? Takie pytanie coraz częściej zadają sobie tarnowscy kierowcy. Mimo, że remont tej drogi zakończył się kilka tygodni temu, na odcinku pomiędzy MPEC-em a rondem z Aleją Piaskową oraz w okolicy ronda z ul. Klikowską, jadąc zgodnie z prawem, nie można przekraczać „trzydziestki”.

Szczegóły w materiale wideo.

Maciej Uszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aśka
Aśka 02.01.2020, 20:14
1 listopada byłam świadkiem jak około 10 letnie dziecko w ostatniej chwili na przejściu dla pieszych odskoczyło do tyłu bo rozpędzona osobówka o mały włos w niego nie wjechała i to mimo ograniczenia prędkości a co dopiero jakby to był tir ? których tu pełno ? Gdzie są światła na przycisk dla ludzi którzy chcą na drugą stronę ? Na jednym pasie kierowca się zatrzyma a na drugim nie a tu też mieszkają dzieci !
Aśka
Aśka 02.01.2020, 19:03
Mieszkam przy Elektrycznej i aby przejść do pracy lub na przystanek autobusowy to muszę przejść przez ulicę i żaden samochód przy pasach na przejściu nie zatrzyma się a co będzie jak zniosa ograniczenie prędkości ? Ktoś zginie i trzeba tragedii aby kierowcy się opamiętali ?
kazimierzzak57
kazimierzzak57 31.12.2019, 22:43
To może jakiś ciepielczyk to załatwi za chwilę , a nie za miesiąc. Cóż nie załatwi , bo to Ciepielczyk pozbawiony inteligencji. Pozdrawiam inteligentnych inaczej z Ciepielowa.

Pozostałe