Tarnów. Anna Pieczarka otworzyła biuro poselskie

  • 30.12.2019, 16:04
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-12-30-anna-ma-biuro2conmovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Anna Pieczarka, posłanka na Sejm RP oficjalnie otworzyła swoje biuro poselskie. Mieści się ono przy placu Sobieskiego 2 w Tarnowie.

Biuro posłanki będzie czynne w poniedziałki i środy od godz. 1300 do godz. 1700. Anna Pieczarka osobiście będzie w nim przyjmować mieszkańców w poniedziałki. Posłanka planuje pełnić dyżury również w powiecie proszowickim i bocheńskim.

Przypomnijmy, że Anna Pieczarka po raz pierwszy została wybrana na posła w październiku br. zdobywając ponad 75 tysięcy głosów. Wcześniej pełniła funkcję członka zarządu Województwa Małopolskiego oraz dyrektora Centrum Kultury w Gminie Tarnów.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
grzegorz
grzegorz 21.02.2020, 14:45
medialnie; zagrywka pierwsza klasa - pani Poseł frontem do wyborcy, fajnie brzmi i można dać reklamę przed wyborami, ale w rzeczywistości żeby się umówić do pani Poseł, to czekaj tatka latka jest to niemożliwe - brak terminu, .......oddzwonimy ...i czekam już miesiąc bez skutku - być może pani Ania nic o tym nie wie ?, a z ulicy bez umówienia też nie ma szans - wygląda na to że już pupa pani Poseł w piórka obrosła......ale czy to nie za wcześnie ?
Robert Tryba-sołtys Łęgu Tar.Radny
Robert Tryba-sołtys Łęgu Tar.Radny 30.12.2019, 23:41
Pani Poseł-bardzo dobra decyzja

Pozostałe