92-latek z Bolesławia odnaleziony przez służby w woj. świętokrzyskim. Był słaby i mocno wyziębiony

  • 28.12.2019, 12:16 (aktualizacja 28.12.2019, 19:08)
  • KPP Dąbrowa Tarnowska
tar-2019-12-28-92-latek_sie_odnalazl.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kilkudziesięciu policjantów wspomaganych przez druhów ochotników szukało 92-letniego mieszkańca gminy Bolesław. Mężczyzna wczoraj około godz. 20.30 oddalił się samochodem z miejsca zamieszkania i nie było z nim żadnego kontaktu.  


Ze względu na realne zagrożenie życia i zdrowia seniora Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej ogłosił alarm dla wszystkich funkcjonariuszy policji. Poszukiwania na szeroką skalę rozpoczęto o świcie, do których włączyli się druhowie ochotnicy z  OSP Bolesław, OSP Kanna oraz OSP Pawłów. Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej powiadomiła również jednostki ościenne o prowadzonych poszukiwaniach.

KPP Dąbrowa Tarnowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe