I Ogólnopolski Zjazd Kominiarzy w Ryglicach

  • 27.12.2019, 14:33 (aktualizacja 27.12.2019, 16:12)
  • UM Ryglice
I Ogólnopolski Zjazd Kominiarzy w Ryglicach

Międzywojewódzki Cech Kominiarzy wskazał miasto Ryglice na miejsce organizacji I Ogólnopolskiego Zjazdu Kominiarzy w Ryglicach. Ponad 200 przedstawicieli kominiarskiego fachu zawita do gminy Ryglice już 3 maja 2020 r.

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję poczynić wstępne ustalenia dotyczące tego wydarzenia z prezesem Zarządu Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy - Panem Wiesławem Zabawą. Świętując rocznicę uchwalenia Konstytucji, uczestnicy zjazdu wezmą udział w mszy świętej w intencji ojczyzny, a następnie w konferencji i wykładzie nt. historii zawodu kominiarza oraz jego wpływu na zdrowie Polaków i krajową ekologię. Nie zabraknie także wrażeń artystycznych z udziałem naszych gości, ponieważ formacja muzyczna reprezentująca cech kominiarzy wystąpi na deskach sceny Ryglickiej Parady Orkiestr Dętych.

Ogromnie się cieszę z możliwości zorganizowania tak znakomitego wydarzenia. Nasza lokalna impreza zyska rangę wydarzenia ogólnopolskiego, co wiąże się z wieloma pozytywnymi konsekwencjami. Uczestnicy zjazdu (wstępnie swój udział zadeklarowało około 200 osób) będą zainteresowani zakwaterowaniem i wyżywieniem oferowanym przez gospodarstwa agroturystyczne działające na terenie całej gminy Ryglice. Oczywistym jest także zainteresowanie mediów, które umożliwią nam promowanie naszej gminy na skalę całego kraju. To także doskonała okazja do reklamy walorów turystycznych, kultury i kulinariów regionu.

Paweł Augustyn

UM Ryglice

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe