Wierzchosławice. Ukradł dwukółkę i podupadł na zdrowiu

  • 14.12.2019, 14:07
  • Źródło: KMP Tarnów
tar-2019-12-14-klimek-kradziez-przyczewpkicon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zaledwie kilka minut wystarczyło mieszkańcowi Nowosądecczyzny, aby sięgnąć po cudzą własność. 43-latek wracał w środę wieczorem do domu. Przejeżdżając przez Wierzchosławice zauważył stojąca na parkingu przyczepkę. A, że jego samochód wyposażony był w hak uznał, że to znak, by powrócić do domu bogatszy o wartą 10 tysięcy złotych dwukółkę. Wyczekał aż miejsce „zbrodni” opustoszeje i pod osłoną nocy podpiął przyczepkę jak własną. Miał jednak pecha, bo kiedy próbował opuścić parking, na drodze stanął mu znajomy właściciela pojazdu, który widząc co się dzieje, skutecznie zniweczył mu plan, powiadamiając właściciela i policję o zuchwalstwie jakiego był świadkiem.

Niedługo potem na miejsce dotarli mundurowi i zatrzymali rabusia. Góral widząc, że jego misterny plan na wzbogacenie się spalił na panewce, poczuł się na tyle źle, że interweniować musiała załoga pogotowia. Dużo lepszym samopoczuciem cieszył się za to właściciel przyczepki, dumny z postawy kolegi.

Dodajmy, że za usiłowanie kradzieży grozi taka sama kara jak za samą kradzież, czyli od trzech miesięcy do 5 lat za kratkami.

Tekst: KMP Tarnów

Źródło: KMP Tarnów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kto to pisałł??
kto to pisałł?? 16.12.2019, 19:25
Góral widząc, że jego misterny plan na wzbogacenie się spalił na panewce, poczuł się na tyle źle, że interweniować
Gość
Gość 15.12.2019, 09:11
Nie tylko górale wszyscy
Haja
Haja 14.12.2019, 21:02
Górale ładnie konbinują

Pozostałe