Tarnów. Mieszkańcy nie przestają protestować przeciwko budowie marketu

  • 11.12.2019, 14:55
  • Maciej Uszko
tar-2019-12-11-castoramav3con.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nie chcą marketu i tirów pod swoimi oknami. Mieszkańcy os. Jasna w Tarnowie protestują przeciwko budowie magazynu dla sieci sklepów budowlano-remontowych. W ostatnich dniach na jednym z bloków pojawił się duży transparent. Mieszkańcy mają co coraz więcej obaw, boją się, że wkrótce mogą zapaść decyzje, których nie będzie dało się odwołać.

Szczegóły w materiale wideo. 

Maciej Uszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szlachta Wjcz
Szlachta Wjcz 12.12.2019, 23:47
Tarnowska wieś jest i taka pozostanie , kto mądry to już dawno stad wyjechał , Mielec ,Dębica wszystkie te miasta was biją a nie wspominając Niepolomic dalej bądźcie taka zaściankowa społecznością ,chamstwo i drobno mieszczaństwo ,wioska z prawami miejskimi

Ew
Ew 12.12.2019, 22:19
Budować! Ale na obrzeżach miasta, a nie pod samym oknem!
Cezar
Cezar 13.12.2019, 09:07
O lokalizacji przedsiębiorstwa decyduje inwestor. Jak nie tu to zbuduje ten magazyn gdzie indziej i gdzie indziej będzie płacił podatki. A później będziemy czytać w gazetach: "Miasto Tarnów nie może pozyskać pieniędzy na pokrycie deficytu".
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.12.2019, 19:41
Mamy 2019rok. Narzekamy ze nie ma miejsc pracy w Tarnowie. Ze miasto sie nie rozwija. Ale jak juz ktoś chce cokolwiek zrobić to wiecznie protestujemy. Jak mozna zauwazyc to mieszkancy Tarnowa tylko protestuja albo donosza na innych.
Brum
Brum 12.12.2019, 12:42
Czy wy czytacie artykuły czy tylko nagłówki? Powstać ma MAGAZYN a nie sklep.
Romcia
Romcia 12.12.2019, 13:13
To gorsze niż sklep baranie
Alokacja
Alokacja 12.12.2019, 11:06
Za robotę się weźcie a nie za protesty. Mieszkam obok i nie przeszkada mi to zupełnie. Mam to gdzieś co tam zbudują. Wolę Castoramę niż np. krematorium :)
Tego nie budować, tamtego nie budować a potem płaczecie że nie ma pracy.
Dombach
Dombach 12.12.2019, 10:01
Tarnowianie maja wiecznie problem co by nie zaproponowali zawsze jest nie... A później chodzą i,, w Tarnowie nie ma pracy trzeba do Krakowa jechac,,
Filu
Filu 12.12.2019, 09:59
Budować dookoła a nie w centrum osiedla,mało miejsca przy zjeździe z autostrady? Ktoś do Casto idzie z buta , nie każdy samochodem więc żadna różnica.
Cezar
Cezar 13.12.2019, 09:07
O lokalizacji przedsiębiorstwa decyduje inwestor. Jak nie tu to zbuduje ten magazyn gdzie indziej i gdzie indziej będzie płacił podatki. A później będziemy czytać w gazetach: "Miasto Tarnów nie może pozyskać pieniędzy na pokrycie deficytu".
Goa
Goa 12.12.2019, 09:26
W ktprym miejscu ta castorama ma powstac ?
Biedameny
Biedameny 12.12.2019, 02:37
Zastanawia mnie to że jest rok 2019 a ludzie dalej wierzą w to że mogą coś zmienić :P Mnie osobiście nie przeszkadzało by jak by koło mnie była Castorama czy jaki inny market budowlany... ...bo np dostajesz za darmo porządny odśnieżany parking i szanse że pługi przyjadą wzrastają a jak kogoś wyrzucą komornicy to zawsze można zamieszkać w tych atrapach domków letniskowych tudzież w ciepłym magazynie w szczelinie za szafami
Smieszek
Smieszek 11.12.2019, 23:07
Hehe, jak Orlen przy lwowskiej budowali to okoliczni mieszkańcy tez protestowali i **wno to dało , wiec i tym razem gówn* to da :)
Dino
Dino 11.12.2019, 22:53
Obwodnica przy ladnej tam postawic zamiast tych krzaczorow bo to miejsce szpeci
Cezar
Cezar 13.12.2019, 09:06
O lokalizacji przedsiębiorstwa decyduje inwestor. Jak nie tu to zbuduje ten magazyn gdzie indziej i gdzie indziej będzie płacił podatki. A później będziemy czytać w gazetach: "Miasto Tarnów nie może pozyskać pieniędzy na pokrycie deficytu".
Andrzej Gorka
Andrzej Gorka 11.12.2019, 20:41
***niety kraj i miasto ***
Baltazar
Baltazar 11.12.2019, 18:35
Najlepiej nic nie budować, wszystko przeszkadza... Miasto starych ludzi i tych bez myśli rozwoju.
Monika
Monika 11.12.2019, 23:53
Dokładnie. Park Sanguszków chcieli zrobić też źle bo drzewa piękne Tylko jak złamią się kiedy to będzie
Michał
Michał 12.12.2019, 07:27
Potrafi Pani napisać składanie swoją wypowiedź?
Marcin
Marcin 12.12.2019, 09:35
składnie
Gąbka
Gąbka 11.12.2019, 21:21
Ciekawe jakbyś mówił jakby to ciebie dotyczyło
Bolo
Bolo 11.12.2019, 15:57
Markety na obrzeża miast!!!
Cezar
Cezar 13.12.2019, 09:05
O lokalizacji przedsiębiorstwa decyduje inwestor. Jak nie tu to zbuduje ten magazyn gdzie indziej i gdzie indziej będzie płacił podatki. A później będziemy czytać w gazetach: "Miasto Tarnów nie może pozyskać pieniędzy na pokrycie deficytu".

Pozostałe