Paczki z prezentami nie dotarły na Ukrainę. Tarnowskie podarunki uznano za kontrabandę

  • 06.12.2019, 09:06 (aktualizacja 08.12.2019, 14:09)
  • Natalia Tryba
tar-2019-12-06_ukrainagot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Po raz 28 pomagali Mikołajowi dotrzeć na Kresy. W czwartkowy poranek z Tarnowa wyruszył autobus wypełniony prezentami. Ponad 830 paczek miało trafić do polskich rodzin mieszkających na Ukrainie. Mimo, że w paczkach znajdowały się zabawki, artykuły szkolne i słodycze - straż graniczna nie przepuściła tarnowian z prezentami.

 Sytuacja na granicy trwała kilka godzin. 


Szczegóły w materiale wideo. 

 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kazik
Kazik 06.12.2019, 23:02
a papiery dobrze wypełniliście? Żeby się nie powtórzyła historia z zeszłego roku oszołomy
tarnowianin
tarnowianin 06.12.2019, 20:48
Co na to "konsul honorowy" Ukrainy w Tarnowie? Dlaczego nie pomógł?
Misia
Misia 06.12.2019, 19:39
Podziekujcie waszemu wspanialowi rzadowi, ktory zasial nienawisc gdzie sie dalo, sklocil was z wszystkimi sasiadami i dzieki ktoremu nikt was nie lubi. 28 lat nie bylo problemu, wystarczylo dopuscic chamow do rzadow i widac efekty
Jinii
Jinii 09.12.2019, 20:34
Prawda jakie to proste wytłumaczenie!!!
Barbara
Barbara 06.12.2019, 17:22
Cos strasznego okropność zabrac dzieciom paczki swiateczne na ktore czekaly cały rok jest to przesladowanie Polaków nadal na kresach ..Nic dzwnego kiedy składa się wience pod pomnikiem Bander w lwowie
Zmartwiony